środa, 1 lutego 2012

Eleganckie berety ...

Ekskluzywny, oryginalny, bardzo elegancki i kobiecy beret, utrzymany w konwencji retro. Wykonany ręcznie z najwyższej jakości, grubej, cieplutkiej, melanżowej mieszanki akrylu i wełny ( 50%/50% ) . Kolory: brązy, szarości, beże. Ozdobiony filcową broszką. ( zapięcie z blokadą ). Pranie w 30 stopniach. Obwód głowy 57 - 60cm. Istnieje możliwość zamównienia beretu w innym rozmiarze i innej kolorystyce.


SPRZEDANY


Ekskluzywny, oryginalny, bardzo elegancki i kobiecy beret, utrzymany w konwencji retro. Wykonany ręcznie z najwyższej jakości, grubej, cieplutkiej, mieszanki akrylu i wełny ( 50%/50% ) . Ozdobiony z boku wrzosowym motywem szydełkowym.. Pranie w 30 stopniach. Obwód głowy 57 - 60cm. Istnieje możliwość zamównienia beretu w innym rozmiarze i innej kolorystyce.


NA SPRZEDAŻ


Ekskluzywny, oryginalny, bardzo elegancki i kobiecy beret, utrzymany w konwencji retro. Wykonany ręcznie z najwyższej jakości, grubej, cieplutkiej, melanżowej mieszanki akrylu i wełny ( 70%/30% ) . Kolory są jaskrawe i mocne. Ozdobiony przestrzennym, dużym kwiatem.. Pranie w 30 stopniach. Obwód głowy 57 - 60cm. Istnieje możliwość zamównienia beretu w innym rozmiarze i innej kolorystyce.


SPRZEDANY