środa, 8 kwietnia 2009

Zamówienia i warsztaty ...

Wszystkie prace, które powstają w ATELIER RETRO tworzone są z największą dbałością o szczegóły, z najwyższej jakości ekologicznych i przyjaznych środowisku materiałów. Z reguły tworzę prace na indywidualne zamówienie, w fazie projektowania dokładam wszelkich starań , aby były to przedmioty niepowtarzalne i wyjątkowe.

ALBUMY, ZAPROSZENIA, PODZIĘKOWANIA

Prace realizowane na indywidualne zamówienie.

Do projektu przystępuję po uzgodnieniu szczegółów zamówienia – rodzaj przedmiotu, styl, kolorystyka, termin wykonania itp. Natychmiast po opłaceniu zaliczki przystępuję do realizacji pracy. O postępach informuję e -mailem, a po zakończeniu procesu twórczego wysyłam fotografię gotowego wyrobu. Po akceptacji KLIENT opłaca pozostałą część wartości zamówienia oraz koszt transportu.

Gotowe przedmioty.

Istnieje możliwość zakupu gotowych prac dostępnych w ofercie pracowni, wystarczy wówczas, po dokonaniu wyboru skontaktować się e-mailem lub telefonicznie, określić sposób wysyłki oraz dokonać stosownej opłaty.

Koszty i sposoby wysyłki:


Do ceny przedmiotu należy doliczyć koszt przesyłki zgodnie z taryfami Poczty Polskiej oraz koszt opakowania ( w zależności od wielkości przedmiotu koszt ustalany jest indywidualnie ). Zamówienia wysyłam z reguły paczką lub listem poleconym, chyba , że KLIENT wyraźnie życzy sobie innego rodzaju przesyłki ( firma kurierska, POCZTEX ).Wszystkie zakupione prace są wysyłane w odpowiednich do typu przedmiotu, sztywnych i dobrze zabezpieczonych opakowaniach.
W dniu nadania przesyłki wysyłam maila z informacją , zazwyczaj jest to dzień odnotowania wpłaty na konto pracowni, nie później jednak niż w ciągu dwóch dni roboczych od daty wpłynięcia środków.


Warsztaty indywidualne i grupowe


Pokazy, szkolenia i warsztaty hobbystyczne dla dorosłych, młodzieży i dzieci.
Spotkania indywidualne i grupowe dla początkujących oraz doświadczonych artystów, chcących poznać wybrane formy rękodzieła.
Poszczególne programy warsztatów obejmują podstawy decoupage, scrapbooking i carmaking oraz bardziej skomplikowane, przestrzenne formy twórcze.
Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia: atelier.retro.pl@gmail.com


W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ CZY WĄTPLIWOŚCI PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY LUB ZA POŚREDNICTWEM POCZTY ELEKTRONICZNEJ.
e-mail
atelier.retro.pl@gmail.com

TELEFON MOBILE 509 596 500